Tarihimiz
Euro Color, 1977 yılında renkli fotoğraf laboratuvarı olarak M. Aziz Basut tarafından kurulmuştur.
Ürün ve hizmet kalitesine verilen önem ve doğru yatırımlar, karşılığını güçlü ve sürekli büyüme ile almıştır.

80' li yıllarda yeni tesisler ve endüstriyel ekipmanlar ile klasik karanlık odada üretim yapan sektörde, yeni bir devir açmıştır.

6.500 m2 kapalı alanlı binasında Türkiye' nin konusundaki en büyük tesisini kurarak, ulaştığı 1.000.000 m2 kapasite ile sektöründe çok önde olduğunu kanıtlamıştır.
Takip eden yıllarda, aynı ileri görüşle tüm baskı öncesi ve sonrası hizmetleri ile reklam ve dijital baskı sektörlerinde hizmet vermeye başlamıştır.
Geniş ebat lazer baskı, endüstriyel UV inkjet ve dijital serigrafi bu anlayış kapsamında ülkemizde ilk kez kullanılan teknolojilerden bazılarıdır.
Euro Color, üstün üretim imkanları ve müşteri ihtiyaçlarına odaklı yönetim anlayışı ile sektördeki en geniş hizmet yelpazesini sunmaktadır.
 
Vizyonumuz
Euro Color müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda iç ve dış mekan için kaliteli ve etkili görsel iletişim çözümleri sağlamaktadır.
21. Yüzyılın temposu olaylara çok yönlü bakabilen, konusuna hakim iş ortakları gerektirmektedir.
1977 'den bugüne sektör hakkındaki bilgi birikimimiz ve sürekli araştırmalarımız, müşterilerimizin karşılaştıkları sorunların iç yüzünü kavramamızı sağlamaktadır.
Bu anlayış sayesinde müşterilerimizin ihtiyaç duyacakları tüm hizmet ve ürünleri bünyemizde bulundurmaktayız.
Fotoğraf, iç ve dış mekan dijital baskı ve serigrafi çözümleri ile sektördeki en kapsamlı hizmet yelpazesini sunmaktayız.
Kapasite, teknoloji, anlayış ve tecrübemiz sayesinde çarpıcı ve kaliteli sonuçlar sağlamaktayız.
Euro Color gelecekte de yeni teknolojileri benimseyerek mevcut sistemini geliştirecek ve her zaman ileri ve güncel çözümler sunacaktır.
 
 
Hızlı Menü
Kurucumuz
M. Aziz BASUT
1940 - 1989
 
Haberler / Duyuru
 
 
 
Euro Color olarak, 2005 yılında satışlarımızı, bir önceki yıla göre %48 arttırarak büyük bir başarı sağladık. Bu başarıda büyük payı olan ekibimize, tedarikçilerimize ve bizi tercih eden müşterilerimize teşekkür ediyoruz.
 
 
Politikalarımız
 
   
  Copyright © 2006. EURO FOTOĞRAF A.Ş.
Tüm Hakları Saklıdır.